Plakat - Wasza muzyka

Wasza muzyka, Wasze propozycje – Szafa Grająca Radia Paris.
poniedziałek – piątek, godz. 12.00

Od poniedziałku do piątku po między 12.00 a 13.00 odgrywane są Wasze propozycje, Wasze zamówienia, które składacie u Prezenterów w czasie kiedy prowadzą audycje. Chcecie jeszcze raz usłyszeć to, co zamawialiście? Zapraszamy w samo południe.

Plakat Świat muzyki lkubowej

Techno Pilot Radia Paris.
poniedziałek, środa, piątek, godz. 13.00

Poniedziałki, środy i piątki od godziny 13.00 do 15.00. Wybrane specjalnie dla Was propozycje Jacoba. Tylko świeże kawałki, prosto z pieca! Świat muzyki Techno stoi otworem!

Do muzycznej szafy grosik wrzuć.
poniedziałek, godz 20.00

Poniedziałkowy wieczór należy do Was!
W ciągu tygodnia Agniecha przyjmuje Wasze grosiki, czyli propozycje piosenek na jej poniedziałkową audycję. Dorzuć się, nie bądź sknerą. Daj innym posłuchać to, co lubisz, to, co w Twojej duszy gra!

W klimacie…
wtorek, godz. 20.00

Oprócz gatunków muzycznych muzykę możemy dzielić na klimaty. Wolne, szybkie, smutne czy wesołe. Muzyka może opowiadać historię miłości, rozbrzmiewać dźwiękami gorących plaż, mówić o… No właśnie… O wszystkim!
To wszystko i więcej na wtorkowej audycji, na którą wieczorem zaprasza darro.

Plakat Caffe music

Caffe music.
wtorek, godz. 21.00

Audycja poświęcona jednemu, bądź dwóm wykonawcom.
Przeplatane ze sobą nuty, słowa i losy wykonawców, ze świetną oprawą słowną Niulki. Sztandarowa audycje Radia Paris. Pomimo iż audycja jest bez zamówień Niulka oczywiście zaprasza Słuchaczy do współtworzenia po przez składanie propozycji do kolejnych audycji

Plakat Wariacje Agniechy

Muzyczne wariacje Agniechy.
środa, godz. 20.00

Muzyczne wariacje Agniechy – to wszystko to , co akurat u Agniechy w duszy gra, audycja tematyczna, dajcie się zaskakiwać, co tydzień coś innego. Mile widziane są tu również Wasze pomysły.

Plakat Magia nocy

Magia Nocy.
czwartek, 21.00

bla bla bla bla bla

Plakat Muzyczny Alfabet

Muzyczny Alfabet Radia Paris.
piatek, 18.30

Za każdym razem inna literka sponsoruje audycję. Kryterium doboru utworów jest proste. Jeżeli gramy literkę „Z” to zmieszczą się na audycji wykonawcy i zespoły na tą właśnie literkę. Darro zaprasza do zamawiania i liczy tak na wiedzę Waszą jak i na kreatywność!

Plakat Muzyczny Odkurzacz

Muzyczny Odkurzacz.
piątek, 20.00

Muzyka lat 60 – 70 pozyskana z oryginalnych winyli. Przygotowane z największą starannością utwory przywracają klimat tamtych, niezapomnianych lat. Wszystko to w znakomitej oprawie słownej JaMichu, oraz jego gości. Muzyka, wiedza i talent do opowiadania, to niewątpliwie atuty tej audycji!

Plakat Muzyczny Kosmos

Muzyczny Kosmos.
sobota, 20.30

Muzyka pozwalająca odpocząć, muzyka sięgająca wgłąb duszy, serca i umysłu. Do tego głos, który prowadzi Słuchacza przez ósemki i szesnastki w sposób iście delikatny i subtelny. Nie słuchałeś Ani Capriss – zmień ten stan…

Plakat Poranek w Radiu Paris

Poranek w Radiu Paris – Wstawaj, szkoda dnia.
niedziela, 10.00

Kto rano wstaje, ten jest niewyspany… To prawda. Sobotnie wieczory niejednokrotnie kończą się nad ranem, jednak Poranek w Radiu Paris jest stworzony po to, by niedziela mogła rozpocząć się od chwili relaksu muzycznego, od chwili zadumy i odprężenia

Plakat Discopolowanie

Discopolowanie.
niedziela, 16.00

Wybrane najlepsze utwory świata disco – polo. Najlepsze, to nie znaczy najnowsze. Są takie, które kiedyś zagrane porywały tłumy, a dziś JAIL sprawdza czy magia tamtych czasów przeniesie się na Słuchaczy równie mocno jak wtedy. Niekonwencjonalne nieraz połączenia gatunków, ponieważ JAIL, to nie tylko disco – polo potrafią zaskoczyć. Daj się ponieść DISCOPOLOWANIU!

Plakat Wszystkie światy

Gdzie się spotykają wszystkie światy.
niedziela, 18.00

bla bla bla bla bla

Krótko i na temat.
niedziela, 20.00

Krotko i na temat to audycja poświęcona TYLKO jednemu wykonawcy. Od klasyki po metal w prawie każdym języku świata.

Plakat Love is like music

Love is like music.

bla bla bla bla bla

Close Menu